> درباره دژینه - دژینه
درباره دژینه
بنام ایزد منان
در آن سوی هر دربی یک داستان منحصر بفردی وجود دارد از قبیل: خانواده، بچه ها، کودکانی که بزرگ می شوند، پدران و مادران سالمند و حتی ترسها وهیجانات منفی که آزارمان می دهند و بایستی بر آنها غلبه کنیم.
این داستانها بودند که الهام بخش مدیران دژینه برای تأسیس این شرکت جهت افزایش امنیت و آرامش فکری خانواده های ایرانی با ارائه دربهای ورودی ایمن (ضد سرقت) در سال 87 گردیدند.
ما با انتخاب شعار "امنیتی لوکس" A LUXURIOUS SAFETY دو اصل امنیت و زیبایی دربهای ارائه شده را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دادیم. کیفیت بالای محصولات ارائه شده و خدمات مشتریان (CUSTOMER SERVICE) ممتاز و متمایز پس از گذشت چند سال این شرکت را به یکی از پیشگامان این صنف در ایران تبدیل نموده است.
در ادامه با توجه به تجربه موفق ارایه دربهای ضد سرقت که از روز اول جزو محصولات شرکت بودند، با توجه به نیاز بازار، دربهای ضد حریق، ورودی ساختمان (لابی) و پیش ساخته مدرن اتاقی کامل مطابق با استانداردهای روز دنیا را نیز به سبد محصولات خود اضافه نمودیم و این قصه همچنان ادامه دارد.
منتظر خبرهای خوب از دژینه در آینده نزدیک باشید.

چرا دژینه ؟؟؟

امروزه دیگر استفاده از دربهای ورودی ایمن (ضد سرقت) و دربهای ورودی پیش ساخته کامل (با چارچوب و لنگه) در منازل و محیطهای کاری به یکی از ملزومات اصلی ساختمانها بدل شده است و اهمیت استفاده از آنها بر کسی پوشیده نیست.
اما یک سوال راهبردی اینجاست که می دانیم ذهن شما خریدار محترم را به خود مشغول نموده است.
سوال : مزیتها وتمایزات محصولات و خدمات دژینه نسبت به بقیه چیست و چرا من بایستی هنگام خرید از بین این همه شرکت و محصول، دژینه را انتخاب کنم ؟؟؟ ما اعتقاد کامل داریم که با توجه به چند فاکتور و وجه تمایز دژینه که در ذیل به شرح آنها خواهیم پرداخت خرید محصولات و خدمات از این شرکت به نفع شما خریدار محترم نیز می باشد. (بازی برد – برد WIN – WIN )
1- کیفیت محصولات: دژینه در سال 87 با اخذ نمایندگی انحصاری محصولات شرکت TUNA ترکیه که بعنوان رهبر و پیشرو این صنعت در ترکیه شناخته می شود، اقدام به واردات و ارائه ایمن ترین و با کیفیت ترین دربهای ضد سرقت و اتاقی موجود در بازار ترکیه به ایران نمود . کیفیت بالای محصولات، توام با نظارت مستمر بر کیفیت محصولات خریداری شده، محصولات ارائه شده توسط دژینه را به عنوان ایمن ترین و با کیفیت ترین دربهای موجود در بازار ایران به گواه شما مشتریان عزیز بدل نموده است.
2- موجودی انبار بالا: با توجه به زمانبر بودن پروسه سفارش دربها، دژینه به منظور کوتاه کردن این پروسه و تسریع زمان تحویل دربهای خریداری شده اقدام به انبار کردن این دربها در تهران به صورت انبوه نموده است و امروزه مفتخر است که بزرگترین مجموعه دار دربهای ضد سرقت ترک در ایران می باشد بصورتیکه زمان تحویل اکثر مدلها در تهران حد اکثر 24 ساعت و در شهرستانها 72 ساعت پس از خرید می باشد.
3- خدمات مشتریان متمایز (CUSTOMER SERVICE) : از آنجائیکه اعتقاد راسخ داریم مشتریان دژینه بزرگترین سرمایه معنوی این شرکت محسوب می شوند در این راستا اقدام به جذب و استخدام و آموزش قویترین کادر دفتری، فروش و فنی نموده ایم که به کمک آنها قادر به انجام خدمات مشتریان متمایز گردیده ایم که برخی از آنها به شرح ذیل می باشند.
A) ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش، کلیه دربهای دژینه دارای 5 سال گارانتی رایگان سیستم قفل و 2 سال خود دربها می باشند.
B) بازدید رایگان زیرکار محل نصب و مشاوره قبل از خرید در سریعترین زمان در تهران و شهرهای دارای نمایندگی رسمی.
C) با توجه به وجود چند تیم کاملأ مسلط و آموزش دیده نصب، دژینه قادر به انجام خدمات نصب در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت با قیمت مناسب گردیده است.
D) انجام خدمات کاملأ حرفه ای از قبیل نصب قفل های اثر انگشتی و دزدگیر روی دربها در محل، تعویض رویه دربها در صورت آسیب و شکستگی در محل، تعویض و تعمیر سیستم قفلهای مرکزی و تعویض یراق آلات در صورت نیاز .
E) تعویض دربهای معمولی قدیمی نصب شده در منازل با نمونه دربهای ضد سرقت دژینه در یکروز و با حداقل تخریب توسط کارشناسان مجرب.
4- بازه گسترده محصولات : دژینه بازه گسترده ای از محصولات را با امکانات و قیمتهای متفاوت ارائه میکند که به این شکل می تواند پاسخگوی نیاز حداکثری مشتریان و تأمین نظرات ایشان باشد. در پایان ضمن تشکر از شما عزیزان امیدواریم که همچون گذشته در جهت تأمین آرامش و امنیت در کنارتان باشیم.
در پناه حق

برای دانلود کانالوگ بروی آیکون زیر کلیک کنید